Telefon
Zadzwoń
do nas!
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wizyta
Umów
wizytę
Skaner wewnątrzustny

Skaner wewnątrzustny to mała rewolucja w stomatologii. Dzięki niemu możesz zapomnieć o konieczności wykonania wycisku zębów, gdy chcesz zrobić koronę, most czy licówkę. Już nie będziesz musiał pozbywać się pozostałości po masie wyciskowej i nie odczujesz nieprzyjemnego dyskomfortu. Dzięki skanerowi obraz jamy ustnej pojawia się na ekranie komputera w technologii 3D, a cały proces zostaje skrócony do minimum.

W ten sposób otrzymujemy bardzo precyzyjne dane, na podstawie których laboratorium protetyczne wykonuje finalną pracę. Istotne, że cały proces leczenia jest dużo krótszy. Dotychczas przygotowanie korony, mostu czy innych uzupełnień trwało najkrócej kilka dni. Dziś nowoczesna technologia znowu pozwala nam uzyskać czas.

Skaner wewnątrzustny i technologia komputerowa eliminują ewentualne błędy popełniane przez człowieka i występującą czasem konieczność kilkukrotnej przymiarki. Co więcej, protetyk przygotowuje bardzo dokładnie dopasowany materiał, dzięki czemu eliminujemy do maksimum możliwość wystąpienia próchnicy. Bakterie zębowe nie mają szans, by przedostać się pod pracę protetyczną.

Jak projektujemy wymarzone uśmiechy w Luxdentica?

Skaner wewnątrzustny
Dzięki nowoczesnej technologii możesz zaprojektować swój uśmiech.

W Luxdentica nie boimy się wyznaczać standardów w swojej branży. Bycie najlepszą kliniką stomatologiczną w Krakowie i zajmowanie miejsca w TOP 10 na świecie oprócz tego, że bardzo nas cieszy, również zobowiązuje.

Od dziś proponujemy naszym Pacjentom możliwość skorzystania z podróży do wirtualnej rzeczywistości 3D, która otwiera szeroko drzwi do jeszcze dokładniejszego dopasowania się do wyzwań, które stawia przed nami nowoczesna technologia oraz nasi Pacjenci.

O co w tym wszystkim chodzi?

Dla Twojej wygody wyposażyliśmy naszą klinikę w skaner wewnątrzustny Cerec Omnicam, który bez użycia mas wyciskowych, a nawet bez dotknięcia zębów, pozwoli zaplanować najlepsze i wymarzone leczenie dla Ciebie, a następnie je wykonać.

Cała procedura zajmuje tylko kilka wizyt...

Po pierwsze rozmawiamy i ustalamy wspólnie, co i dlaczego jest - w kontekście perfekcyjnego uśmiechu - dla Ciebie najważniejsze. Zbieramy informacje, analizujemy modele i wykonujemy dokumentację fotograficzną, aby plan był jak najlepszy.

Kolejna wizyta to już konkretne kroki. Przedstawiamy wizualizacje na wykonanych zdjęciach. Zobaczysz na nich już wstępne rezultaty naszych możliwości. Na tej wizycie zostaną zeskanowane również Twoje zęby i przeniesione do wirtualnego świata 3D. Na bazie tych właśnie skanów zaplanujemy już pracę docelową, która zostanie u Ciebie wykonana. A to jeszcze nie koniec.

Trzecia wizyta. Zobaczysz tutaj, jak uzupełnienia, które zostały dla Ciebie przygotowane w programie projektowym Cerec, wpasują się w Twoją twarz. Jeżeli nadal chciałbyś dokonać jakichś poprawek w swoim uśmiechu, możemy to zrobić. Wirtualne projekty nigdy nie ingerują w Twoje zęby.

Czwarta wizyta to już rozpoczęcie właściwego leczenia. Wiemy, że nie możesz się doczekać rezultatu, ale warto poczekać. Jesteśmy pewni, że efekt spełni Twoje marzenia.

Praca w tym systemie eliminuje ryzyko pomyłek i niedomówień. Ułatwia komunikację i poprawia samopoczucie oraz Twój komfort. Nie czekasz na ostatnią wizytę z niecierpliwością, niepewny rezultatów. Skaner umożliwia zaplanowanie Twojego leczenia, nadzór na każdym etapie prac, na końcu efekt, z którego będziesz - jesteśmy pewni - bardzo zadowolony.

 

Standardy Luxdentica

Kredytowanie leczenia

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja