Telefon
Zadzwoń
do nas!
Lokalizacja
Gdzie
jesteśmy?
Wizyta
Umów
wizytę
Zęby w 1 dzień

Dzięki nowoczesnej technologii stomatologicznej w naszej klinice wykonujemy bezbolesne zabiegi implantacji trwające nie dłużej niż 1 godzinę. Zabieg odbywa się bez użycia skalpela i w znieczuleniu miejscowym. Jeszcze tego samego dnia możesz opuścić gabinet stomatologiczny z zębami na stałe umieszczonymi w jamie ustnej.

Oferujemy Ci możliwość wykonania implantów w systemie "NobelGuide TM".  Koncepcję "Teeth-in-An-Hour TM" czyli "Zębów w jedną godzinę TM" stworzyła firma "Nobel Biocare TM". Zapewnia ona, że w czasie nieprzekraczającym jednej godziny możemy wykonać zabieg implantacji bezpośrednio osadzić stałe uzupełnienie protetyczne (most tymczasowy) na wprowadzonych implantach.

Innowacyjność tego zabiegu polega na zaawansowanej diagnostyce obrazu kości uzyskanego w wyniku skanowania w tomografii komputerowej oraz obróbce obrazu specjalnym oprogramowaniem Procera Software.

Istotne jest to, że oferujemy Ci wykonanie zabiegów rekonstrukcji braków uzębienia w cenie nieprzekraczającej tradycyjnej metody implantacji w przypadku odbudowy całego łuku zębowego.

W praktyce, po wykonaniu zdjęć tomograficznych, umieszczamy je w specjalnym programie. Uzyskujemy w ten sposób komputerowy obraz 3D szczęki lub żuchwy. Przeprowadzamy wówczas wirtualny zabieg implantacji. Wysokiej jakości, bardzo szczegółowy obraz pozwala nam obejrzeć kości z każdej strony, precyzyjnie ustalić przebieg nerwów oraz położenie zatok szczękowych. Na podstawie tak zebranego materiału projektujemy szablon chirurgiczny.Umożliwia nam on przeniesienie zaplanowanych pozycji implantów z wirtualnego zabiegu do rzeczywistości. Szablon następnie wykonywany jest w Szwecji na indywidualne zamówienie.

Metoda ta pozwala nam bardzo precyzyjnie dopasować uzupełnienie protetyczne do wszczepionych implantów. Dzięki temu możemy Ci zapewnić odzyskanie uśmiechu dosłownie podczas jednej wizyty w gabinecie.

Metoda "Teeth-in-An-Hour TM" pozwala:

  • kilkukrotnie skrócić zabieg do mniej niż 60 minut,
  • dzięki specjalnemu szablonowi chirurgicznemu wykonać zabieg bez skalpela i szwów zgodnie z procedurą bezpłatowego wszczepienia implantów,
  • przenieść proces planowania zabiegu i rozmieszczania implantów poza Twoją jamę ustną,
  • wykorzystać nowoczesne narzędzia diagnostyczne: tomografię komputerową i program Nobel Clinician,
  • ustalić najkorzystniejszą anatomicznie i funkcjonalnie pozycję implantów,
  • maksymalnie zmniejszyć niepowodzenie leczenia i zminimalizować dolegliwości pozabiegowe,
  • uzyskać szybki efekt zarówno w przypadku braku jednego, kilku, jak i wszystkich zębów.

Standardy Luxdentica

Kredytowanie leczenia

Bufet
Bufet
Gabinet przyjazny dziecku
Gabinet przyjazny dziecku
RTG
RTG
WiFi
WiFi
TV
TV
Pantomograf
Pantomograf
Parking
Parking
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Bezbolesne znieczulenie
Bezbolesne znieczulenie
Płatność kartami
Płatność kartami
Kredytowanie leczenia
Kredytowanie leczenia
Klimatyzacja
Klimatyzacja